Zegary

Zegary - Nowoczesne zegary ścienne i stojące - ArteHome

Wyjątkowym elementem dekoracji obok obrazu czy lustra jest również zegar. Eświatło prezentuje wyjątkowo bogatą kolekcję zegarów nowoczesnych i klasycznych mogących być uzupełnieniem wystroju praktycznie każdego wnętrza. Obok propozycji wiszących i naściennych znajdują się modele stojące.

Wyjątkowo pomysłowe zegary nowoczesne idealnie wpasują się w modernistyczne wnętrza. Do ich stworzenia wykorzystywane są różne materiały: szkło, kryształ, metal, tworzywo sztuczne a nawet drewno i tekstylia. W kolekcji można znaleźć zegary zamknięte z szybą, jak i otwarte, a nawet same, efektowne wskazówki, do których cyferblat namalujemy na ścianie. Przebierać też można w propozycjach zegarów klasycznych o tradycyjnych formach takich jak zegar z wahadłem bądź stojący budzik z dużym cyferblatem i półkulistymi dzwonkami na górze.

Wśród zegarów stojących oprócz wspomnianych klasycznych budzików prezentujemy modele elektroniczne, zegary zdobione kryształami, dziecięce, młodzieżowe a nawet unikatowy typ, ze zmieniającymi się kartami przeskakującymi jedna po drugiej, niczym stare analogowe, tablice informacyjne rodem z dworców czy lotnisk.

Kolekcję zegarów dla eświatło dostarcza: NeXtime oraz ArteHome

Sorry for the inconvenience.

Search again what you are looking for