Lista produktów marki AZzardo

AZzardo to marka, której zaufało wielu projektantów wnętrz i architektów nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. AZzardo proponuje wyjątkowe lampy stylizowane na unikatowych włoskich projektach, zawsze wykonanych z perfekcyjną starannością przy użyciu materiałów najwyższej próby. Nowoczesne kolekcje lamp kierowane są do osób stawiających na oryginalne wzornictwo. Lampy AZzardo idealnie sprawdzą się w modernistycznych pomieszczeniach, industrialnych projektach i przestrzeniach stylizowanych na loft.

Najbogatszą kolekcją lamp AZzado to modele wiszące i sufitowe. Lampy wiszące i plafony sufitowe idealne do nowoczesnych salonów, jadalni czy kuchni. Na szczególną uwagę zasługują propozycje loftowe i rustykalne.

Równie bogata jest kolekcja kinkietów i lamp ściennych. Bez problemu można skompletować zestaw różnych modeli pochodzących z jednej linii lub rodziny lamp. Do lamp wiszących dobierzemy unikatowe kinkiety, które będą idealnym uzupełnieniem aranżacji. Kinkiety regulowane i kierunkowe pozwolą na doświetlenie elementów wystroju, które chcemy lepiej wyeksponować po zmroku.

Jedne z najciekawszych kolekcji lamp Azzardo to między innymi: Acrylio, Diablo, Neurono, Aga, Pills, Burn, Quince, Fiona, Baroco, Brina, Caldo, Edison, Giulietta, Impress.

Jest 1331 produktów.

Pokazano 1-48 z 1331 pozycji