Kolekcja Acrylio od Azzardo

Kolekcja Acrylio od Azzardo

Wśród wielu rodzin lamp proponowanych przez Firmę AZzardo, można wybierać spośród nowoczesnych i klasycznych stylizacji. Wśród nich występują formy mniej lub bardziej dekoracyjne. Linia Acrylio to jedna z topowych propozycji dla odbiorców stawiających na ekstrawagancję i prestiż. Owalne kształty i bogactwo zdobienia kryształami. Wyjątkowe lampy pasujące do wyjątkowych wnętrz.

 

Acrylio to połączenie klasycznego szyku i nowoczesnej odwagi w projektowaniu lamp. W linii Acrylio występują lampy wiszące, plafony, kinkiety i lampy stojące. Wszystkie te formy utrzymane są w jednej stylistyce. Sama konstrukcja w lampach wiszących i plafonach nawiązuje kształtem do koła. Z kolei kinkiet to jego wycinek, czyli na ścianie pojawia się łuk. Lampa stojąca z rodziny Acrylio to również koło umieszczone na zgrabnych, chromowanych nóżkach.

 

Walory dekoracyjne uzyskujemy dzięki zdobieniu kryształami, gęsto ułożonymi jeden przy drugim. Patrząc na zdjęcia plafonów można by pomyśleć, że nie jest to lampa a naszyjnik wysadzony diamentami. Diamenty jednak to nie są, ale kryształki wykorzystane do zdobienia okrągłej lampy idealnie rozpraszają światło, co bardzo efektownie rozświetla całe pomieszczenie, w której znajdzie się lampa Acrylio.

 

Wszystkie lampy z kolekcji Acrylio dostępne są na stronach eświatło. Każda z nich bez wątpienia wzbogaci najbardziej wyszukane aranżacje i idealnie wpasuje się do salonów, jadalni, holi, korytarzy a nawet sypialni.

1 Comments

  • Avatar
   Jon Snow
   lip 8, 2019

   <a rel="dofollow" href="https://www.google.com/">thanks for this blog</a>

Leave a Reply